+48 601 935 105

We build for Szczecin

The most attractive area for investment

Investment LastadiaOffice

Nowopowstający biurowiec to sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 13 400 m2, nawiązujący stylem do przedwojennej zabudowy ul. Zbożowej i okolicy, między innymi dzięki połączeniu cegły klinkierowej z fasadami ze szkła i aluminium.

Powierzchnie biurowe
już od
9,50 €/m2
Pobierz pdf z rzutami
Skontaktuj się z naszym doradcą!

Budynek zaprojektowany został zgodnie z najwyższymi wymaganiami rynku, przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń technicznych oraz materiałów wykończeniowych. Klasa budynku – A.

Klimatyzacja
Podwieszane sufity
Podniesione podłogi
Wykładzina dywanowa,niepalna, antystatyczna
Czujniki dymu
Kontrola dostępu
6 dźwigów windowych
Drzwi wewnętrzne Porta

Unikalną zaletą biurowca Lastadia Office są powierzchnie biurowe zaprojektowane w układzie otwartego planu, który zapewni użytkownikom dużą elastyczność w zakresie aranżacji powierzchni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Projekt budynku zapewnia również maksymalną dostępność światła naturalnego. Na poziomie 0 zostaną zlokalizowane zewnętrzne, przestronne parkingi dla użytkowników. Ich umiejscowienie umożliwi bezkolizyjną komunikację. W bezpośrednim sąsiedztwie biur owca jest usytuowany również parking miejski. Wewnątrz znajdować się będą 4 piony windowe, a do budynku prowadzić będą dwa wejścia – od frontu oraz od strony parkingu. Na terenie obiektu zaplanowano 24-godzinny dozór obiektu z systemu kamer przemysłowych rozmieszczonych na powierzchniach wspólnych budynku oraz kontrolę dostępu za pomocą kart magnetycznych.

Location

Lokalizacja Lastadia Office jest unikalna w skali całego kraju. Biurowiec położony będzie na nabrzeżu Odry ul. Zbożowej i okolicy, między innymi z przepięknym widokiem rozciągającym się od Katedry Św. Jakuba, poprzez Stare Miastoi Zamek Książąt Pomorskich, aż do Wałów Chrobrego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się dworzec PKP oraz PKS, liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz bogate zaplecze gastronomiczne.

Łasztownia stanowi niezwykle atrakcyjną przestrzeń na mapie gospodarczej i kulturalnej Szczecina. Lokalizacja biurowca Lastadia Office bezpośrednio przy Nabrzeżu Celnym powoduje, że projektowany budynek będzie doskonale widoczny z zachodniego brzegu Odry oraz z głównych tras komunikacyjnych Mostu Długiego i Trasy Zamkowej.

Zobacz wskazówki dojazdu

Satisfied customers

Lokalizacja Lastadia Office jest unikalna w skali całego kraju. Biurowiec położony będzie na nabrzeżu Odry z przepięknym widokiem rozciągającym się od Katedry Św. Jakuba,